Přihlášení

Citát na den


Uživatelů
2
Články
18
Počet zobrazení článků
46243

ÚVODNÍ STRANA

Přímé přenosy bohoslužeb

Všem, kdo se nemohou zúčastnit mše svaté v kostele, nabízíme přehled bohoslužeb vysílaných během následujících dní přímým přenosem v Televizi Noe a Radiu Proglas.

Vedle těchto sdělovacích prostředků lze využít také internetové přenosy bohoslužeb z farností, poutních míst a dalších kostelů. Jejich přehled je k dispozici na webu MseOnline.cz.

Televize Noe nabízí v době zpřísněných vládních opatření mimořádně mše svaté každý den včetně víkendů v 18.00 z kaple ostravského studia Telepace. Ze stejného místa vysílá také bohoslužby od pondělí do pátku ve 12.05 a v neděli stanice nabídne ještě bohoslužbu v 10.30.

V nabídce Radia Proglas jsou mše svaté řazeny každý všední den od 18.00, tento týden to bude z pražského kostela Panny Marie Sněžné, brněnského studia Proglasu a kostela Panny Marie Pomocnice v Brně-Žabovřeskách. V neděli pak Proglas nabídne bohoslužbu v 9.00 z kostela Všech svatých v Litoměřicích. Během týdne také zve k modlitbě růžence – v úterý, čtvrtek, pátek a sobotu telefonickou formou od 22.30 – a v pátek od 15.10 i k modlitbě korunky k Božímu milosrdenství.

Mše svaté a společné modlitby z kostela Povýšení sv. Kříže v Prostějově jsou k dispozici zde:

TV3Aktuální vysílací plán:

Přenášíme všechny mše svaté z kostela Povýšení svatého Kříže. Také nedělní večerní modlitbu v 19:00 a v sobotu v 19:00 růženec za ukončení pandemie.

 pondělí  -   8:00

 úterý       - 18:00

 srředa   -   8:00

 čtvrtek    -   8:00 ,  17:30

 pátek     -   8:00 ,  18:00

 sobota   -   8:00

 neděle   -   7:30 ,  10:30