Přihlášení

Citát na den


Uživatelů
2
Články
18
Počet zobrazení článků
81186

ÚVODNÍ STRANA

Výzva ke sbírce na sdělovací prostředky 19. listopadu

Milé sestry a bratři,
  sdělovací prostředky, ať už jsou to tištěná média, rádio, televize či internetové portály, tvoří nedílnou součást našich životů. Díky katolickým médiím jsme pravidelně informováni o dění v církvi doma či ve světě, ale jsou také významným evangelizačním a pastoračním nástrojem. Česká biskupská konference proto vyhlašuje na 33. neděli v mezidobí, která letos připadá na 19. listopadu, kostelní sbírku, jejíž výtěžek bude určen právě na sdělovací prostředky. O příspěvek z výnosu sbírky se mohou ucházet media s nad diecézním přesahem, která slouží k hlásání evangelia, katechezi či křesťanské výchově. O rozdělení výnosu sbírky následně rozhodne plenární zasedání ČBK. Děkujeme Vám předem za Vaši štědrost, a i za tu, kterou jste projevili v minulém roce!

Vaši čeští a moravští biskupové