Citát na den

Počet zobrazených článků

Uncategorised

ARCIDIECÉZNÍ POUŤ RODIN

Srdečně zveme všechny rodiny na tradiční Arcidiecézní pouť rodin i setkání s naším arcipastýřem Janem Graubnerem. Přijďte se nechat povzbudit dalšími rodinami, dozvědět se něco nového o misiích i možnostech, jak žít "misijně" ve vlastních rodinách či farnostech, a v neposlední řadě také spolu poděkovat za prázdniny a poprosit za nadcházející školní rok.

pout rodin 2019

NOC KOSTELŮ 2019

Noc kostelů ve farnosti Smržice 24.5.2019

Začátek v 18:00

Koncert Scholy 19:00

Konec ve 22:00

NK2019

Ministrantský den v Olomouci

Ahoj ministrante!

Možná jsi už slyšel, že každý třetí rok pořádají bohoslovci pro olomouckou arcidiecézi Ministrantský den v Arcibiskupském kněžském semináři v Olomouci. Letos se bude konat na státní svátek ve středu 1. května 2019. Těšit se můžeš na setkání s ministranty z celé olomoucké arcidiecéze, s bohoslovci a s otcem biskupem. Můžeš se také těšit na společné prožití mše svaté, velké zážitkové hry, výborný oběd. Samozřejmostí je ocenění pro vítěze velké zážitkové hry. Proto neváhej a přijeď!

MinistrantskyDen